Colasoft Ping Tool

Colasoft Ping Tool

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,099
  • DOSYA BOYUTU 25.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Colasoft Co Ltd

İstediğiniz kadar web sitesine aynı anda ping atabilme özelliği ile bu program web tasarımcıların hoşuna gidecektir.

Colasoft Ping Tool uygulaması profesyonel olarak kullanabileceğiniz bir ping atma ve bunları grafik olarak izleyebilme uygulaması. İsterseniz bir tek isterseniz de birden fazla IP adresine ping atmanıza olanak vermesi sayesinde birden fazla panelden pek çok web sitesinin pinglerini takip edebilirsiniz ve bunların raporlarını elde edebilirsiniz.

Her bir IP için ping sonuçlarını ayrı ayrı sunan program aynı zamanda konum, gönderilen ve alınan paketler ile kayıp paketleri, ortalama, minimum ve maksimum tepki sürelerine dair bilgileri de size sunuyor. İçerisindeki tablo ve grafik desteği ve bunların seçenekleri ile ping sürelerini istediğiniz şekilde raporlayabiliyor ve görebiliyorsunuz.

Ancak bu raporları anlamak için biraz teknik bilgiye ihtiyacınız var. Zira program size paket boyutunu, paket TTL'ini, ping timeoutunu, pingler arası gecikmeleri ayarlama gibi oldukça gelişmiş sayılabilecek seçenekleri de sunuyor.

Ne kadar web sitesine ping atarsanız atın uygulama az sistem kaynağı kullanıyor ve böylece bilgisayarınızın günlük işlerinin engellenmesine neden olmuyor. Tamamen ücretsiz olan Colasoft Ping Tool'u web siteleri ile uğraşıyorsanız denemenizi öneriyorum.