Color Desker

Color Desker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,191
  • DOSYA BOYUTU 0.99 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Color Desker

Masaüstünüz için 300 'den fazla yüksek kalitede duvar kağıdını içeriğinde barındıran başarılı bir program.

Color Desker içeriğinde 300'den fazla yüksek kalitede duvar kağıdını barındıran çevrimiçi bir duvar kağıdı kütüphanesi niteliğindedir. Eğer bilgisayarınızda internet bağlantısı mevcut ise sürekli olarak yeni duvar kağıtlarını anlık olarak güncelleyerek kullanmanıza olanak tanır.

Program sizin belirleyeceğiniz zaman aralıklarında (5dk, 10dk, 15dk, 30dk, 60dk) duvar kağıdınızı otomatik değiştirmek gibi güzel bir özelliğe de sahip. Ayrıca istediğiniz zaman kısayol tuşları sayesinde masaüstünüzdeki duvar kağıdınızı kendinizde değiştirebiliyorsunuz.

Color Desker programını kullanmak gerçekten çok basit. Kurulumdan sonra programı ilk çalıştırdığınızda duvar kağıtlarının yüklenmesi biraz zaman alabilir. Daha sonrasında seçeceğiniz duvar kağıdını masaüstüne aktarmak için tek yapmanız gereken şey istediğiniz resme çift tıklamak veya resme sağ tıklayıp "set as desktop wallpaper" (masaüstü duvar kağıdı olarak ayarla) seçeneğine tıklamak. Tabi bunları yaparken bilgisayarınızda internet bağlantısı olması gerektiğini unutmayınız.