Colourlovers

Colourlovers

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,395
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CHROMAom

Hazır renk paletleri ve arkaplan desenleri bulabileceğiniz Colourlovers'dan web tasarımından etkinlik planlamaya kadar her konuda en moda renk akımlarını bulabilirsiniz.

Özellikle web tasarımcılar için en yararlı servislerden biri diyebileceğimiz Colourlovers, sayısız renk paleti ve arkaplan deseni sunuyor. Web tasarımcıların ve grafikerlerin siteden bolca yararlandığını söyleyebiliriz.

Colourlovers sadece tasarımcılara değil doğru renk kombinasyonunu yakalamak isteyen herkese hitap ediyor. Örneğin ev dekorasyonundaki moda renkler, popüler dergilerin tercih ettiği paletler, düğün gibi organizasyonlar için renk paletleri bunlardan sadece birkaçı.

Siteye üye olarak yayınlanan renk paletlerini beğenilerinize ekleyip yorum yazabilirsiniz. Ayrıca oluşturduğunuz renk paletleriyle ilgili diğer kullanıcıların fikirlerini alabilirsiniz. Beğendiğiniz paletteki renklerin HEX ve RGB değerlerini siteden görebilirsiniz. Ayrıca paletleri farklı formatlarda bilgisayara indirebilirsiniz. Colourlovers'da beğendiğiniz paletleri bilgisayarın veya mobil cihazınızın ekranına duvar kağıdı yapabilirsiniz.