Complete Heart

Complete Heart

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2
  • DOSYA BOYUTU 450.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 3D4Medical.com, LLC

Complete Heart uygulaması, kalbin anatomisini oldukça detaylı ve 3 boyutlu olarak anlatan başarılı bir uygulama.

Complete Heart uygulamasıyla iOS işletim sistemli cihazlarınızdan, kalp anatomisini oldukça kapsamlı bir şekilde inceleyebiliyorsunuz.

Tıp öğrencileri ve meraklılar için oldukça faydalı bir uygulama olduğunu düşündüğüm Complete Heart uygulaması, kalbi 3 boyutlu olarak inceleyebilmenize olanak tanıyor. Hareket eden bir kalbin üzerinde damar sisteminin nasıl çalıştığını anlayabileceğiniz uygulamada, yüksek çözünürlüklü dokular ile ayrıntılara hakim olarak merakınızı giderebilirsiniz. Kan damarlarının ayrıntılı anatomisini de inceleyebileceğiniz Complete Heart uygulamasında, kalbin yanında kaburgaları, akciğerleri ve diyaframı da inceleyebiliyorsunuz.

Complete Heart uygulamasında Artırılmış Gerçeklik teknolojisi de daha iyi bir deneyim sunuyor. Kalp modelini gerçek ortamdaki bir yüzeye yerleştirerek daha iyi bir inceleme olanağı sunan Complete Heart uygulamasında, 60’ın üzerinde animasyon içeren video kütüphanesine de ulaşabilirsiniz. Eğer siz de kalp ve damar sisteminin nasıl işlediğini merak ediyorsanız, Complete Heart uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.