Complete

Complete

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 26
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Complete Labs

Complete tamamen ücretsiz olarak indirilebilen ve kullanıcıların grup içerisindeki iletişim sürecini kolaylaştıran bir uygulama.

Sik sık grup çalışmalarına ve organizasyonlarına katılan iOS kullanıcıları için geliştirilen Complete isimli bu uygulama, grup üyelerinin sağlıklı bir şekilde iletişim kurmasını sağlıyor. Bİldiğiniz gibi yetersiz iletişim grup çalışmalarının en büyük problemidir. Haberleşme sürecinde meydana gelebilecek bir sıkıntı, hedeflenen işi büyük sekteye uğratacaktır.

Complete ise bu noktada kullanıcılara yardım etmek için tasarlanmış bir uygulama. Uygulamanın temel işlevi grup üyeleriyle haberleşmeyi sağlamak ve bilgi alışverişini daima akış halinde tutmak. Yapılacaklar listemizi ve önemli işleri paylaşabileceğimiz bu uygulama sayesinde grup üyeleriyle verimli bir şekilde çalışabliyoruz.

Akademisyenlere, proje yöneticilerine ve aynı iş üzerinde çalışan profesyonellere hitap eden Complete ile sıkıcı listelere ve vakit kaybettiren iletişim metodlarına elveda diyebilirsiniz. Uygulamada sunulan bilgi paylaşım formatı gerçekten çok zengin tutulmuş. Metin içeren bilgilendirmelere ek olarak içeriklere imaj dosyaları da ekleyebiliyoruz. Aciliyeti olan işlere öncelik ekleyerek grup üyelerinin önceliklerini o işe vermelerini sağlayabiliyoruz. Hatta benzer işleri aynı klasörler içerisinde toplayarak daha düzenli bir iş ortamı oluşturabiliriz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Complete, grup çalışmalarının karşılaşabileceği tüm iletişim problemlerini ortadan kaldırmak isteyen kullanıcılar tarafından denenmesi gerekenler arasında yer alıyor.