Condemned: Criminal Origins Türkçe Yama

Condemned: Criminal Origins Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,419
  • DOSYA BOYUTU 0.56 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

Oyun Çeviri ekini tarafından hazırlanan bu yama paketi ile Condemned Criminal Origins'i Türkçe oynayabilirsiniz.

Monolith Productions tarafından geliştirilmiş olan korku gerilim tarzı bir oyun olan Condemned Criminal Origins'te gerçek sebeplere bağlı olaylara tanık oluyoruz. Daha önce F.E.A.R. Ile tanıdığımız bu yapımcı, Condemned ile çıtayı biraz daha yükseltiyor ve oyunseverlere korkuyu saf haliyle yaşatıyor.

Oyunda FBI ajanı Ethan Thomas'ı kontrol etmekteyiz ve bir ihbar üzerine olay yerine gidiyoruz. Olay yerinde bulunan katil bizi ani bir hareketle etkisiz hale getirip silahımızı kaptığı gibi iki polis arkadaşımızı vurarak öldürüyor. Mermiler bizim silahımızdan çıktığı içi için suçlu olarak görülüyoruz ve polislikten men ediliyoruz. Bundan sonra işler bizim için karmaşık hale geliyor ve hem olayın arkasında yatan sır perdesini aralamaya hem de polislerden kaçmaya başlıyoruz.

Oyun özet olarak bu şekilde başlamakta. Siz de bu oyunu Türkçe dilinde oynamak istiyorsanız, Oyun Çeviri ekibi tarafından hazırlanan bu Türkçe yama paketini kullanabilirsiniz. Oyunda yer alan diyologlar ve menüler bu paketle birlikte Türkçe olarak karşımıza çıkıyor.