ContactBox

ContactBox

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 19
  • DOSYA BOYUTU 8.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ringya

ContactBox Android tablet ve telefonlar için kişi listesi paylaşma uygulamasıdır.

Yakınlarınızla ve iş arkadaşlarınızla kişi listesi paylaşmanın kolay ve verimli yolunu arıyorsanız ContactBox uygulaması tam size göre. ContactBox, ortak tanıdıkların iletişim bilgilerini başkalarıyla paylaşmak, bu listelerdeki değişiklikleri tek yerden yaparak senkronize edebilmek için geliştirilmiş bir uygulama. Kişi listenizi onlara yakınlık derecenize ya da görüşme amacınıza göre sıralayabilir, aynı yakınlık ve ilgiye sahip çevrenizle paylaşabilirsiniz.

İstediğiniz sayıda kişi listesi oluşturabildiğiniz uygulamayı ister müşteri yönetimini kolaylaştıracak bir ofis paylaşım aracı, ister acil durumlarda ya da bir organizasyon sırasında aranacak akraba listesi, ya da okulda aldığınız derslere ve projelere göre ortak arkadaşlarınızı tuttuğunuz bir liste olarak kullanmanız mümkün. Uygulamayı çekici kılan özelliklerinden biri de listelerde yapılan telefon, e-posta gibi değişikliklerin listeye sahip tüm kişilerde senkronize olarak aynı anda güncelleniyor olması.

Kişi listenizi paylaşmanın yanıda yedeklemenizi de sağlayan uygulamanın Android tablet ve telfonlarınıza yükleyerek arkadaşlarınızla adres listenizi zenginleştirmenizi öneriririz. Böylece hem bağlantınızın kopuğu arkadaşlarınızla yeniden iletişim kurma fırsatı bulacak, hem de telefonunuz bozulduğunda adres defteri toparlama derdinden kurtulacaksınız.

ARTILAR

Kişi listenizi kolayca paylaşmanızı sağlıyor.

Kişi listenizdeki değişiklikleri herkeste güncelliyor.

EKSİLER