Corel DVD Copy 6 Plus

Corel DVD Copy 6 Plus

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 8,449
  • DOSYA BOYUTU 267.69 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Corel

Corel DVD Copy ile istediğiniz DVD veya farklı formattaki videolarınızı hemen hemen tüm medya oynatıcılarının formatlarına dönüştürebilirsiniz. Taşınabilir tüm medya oynatıcıları da dahil. 3 adımda HD kalitesinde video kopyaları yap

Corel DVD Copy 6 Plus programı ile mükemmel kalitede video kopyaları yapabilir ve bunları çok kısa bir sürede istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. İnternet, email, taşınabilir medya oynatıcıları dahil bir çok yere mükemmel DVD kalitesinde kopyalar koyabilirsiniz.

Corel DVD Copy 6 Plus DVD videolarını çevirmek için en ideal çözüm. 3 adımda kolayca DVD'lerinizi çevirin ve ardından hemen Web, iPod, iPhone, PSP, Zune, mobil telefonlara veya taşınabilir medya oynatıcılara yükleyin. Bu program sayesinde videolarınızı nereye isterseniz oraya taşıyabilirsiniz.

İhtiyacınız olan herşey 3 adımda elinizde
DVD Copy ile kaynağı seçin, hedef sürücüyü belirleyin ve Start tuşuna basın. Mükemmel kopyalar yolda. İnternetten mükemmel kopyalar edinmek, birebir DVD kalitesinde kopyalar elde etmek bu program ile çok kolay.

Daha fazla format destekli
H.264, AVCHD ve DivX® video, HD formatında çevirin. DVD'leri veya DivX disklerini PDA, cep telefonu, Zune™, iPod ve PSP formatlarına dönüştürün.

Hızlı performans
Hızlı bir şekilde açın ve hızlı bir şekilde kopyalayın. Intel Core2 Duo ile çok daha iyi performans sağlama özelliği.