CouchPotato

CouchPotato

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 50,446
  • DOSYA BOYUTU 18.23 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ruud Burger

İnternette otomatik olarak film araması yapmak ve bu filmleri otomatik olarak indirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç.

CouchPotato programı, internetten film indirmek isteyen ancak torrent siteleri arasında dolaşmaktan sıkılanların kullanabilecekleri uygulamalardan bir tanesi. Direkt olarak film arama üzerine kurulmuş olan programı kullanmak için, filmin adını ve istediğiniz parametreleri giriyorsunuz ve gerisini programa bırakıyorsunuz.

Aradığınız film bulunduğunda sizin için belirlediğini klasöre indiriliyor ve dilerseniz dosyaları yeniden adlandırabiliyor, fragmanını indirebiliyor ya da altyazılar için arama da yapabiliyorsunuz. Pek çok kaynaktan tarama yapan program, aynı zamanda filmi hangi kalitelerde aradığınız gibi çeşitli kriterleri de dikkate alabiliyor ve böylece direkt olarak sizin aradığınız filmi indiriyor.

Teker teker sitelerde gezmek istemeyenler ve bilgisayarını açık bıraktıktan sonra filmlerin otomatik olarak indirilmesini isteyenler için hazırlanmış oldukça kaliteli ücretsiz bir yazılım olduğunu söylemek mümkün. Kullanıcı arayüzünün karmaşıklıktan uzak olması sayesinde aradıklarınızı bulmakta pek de zorlanmayacaksınız.