Crashday Redline Edition

Crashday Redline Edition

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 327
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Moonbyte

Crashday Redline Edition tozu dumana kattığınız, araçları parçaladığınız bir yarış oyunudur

Crashday Redline Edition eğer hem yarışı hem de yüksek dozda aksiyonu seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir yarış oyunu.

Aslında 2006 yılında çıkış yapmış Crashday adlı klasik yarış oyununun yenilenmiş ve geliştirilmiş versiyonu olan Crashday Redline Edition'da oyuncular hem yüksek hızda araç kullanmanın heyecanını yaşayabiliyorlar, hem de silahlarla donatılmış araçlarıyla rakiplerine karşı savaşabiliyorlar. Oyunda araçlarımızla çılgın akrobatik hareketler de yapabiliyoruz. Rampalardan atlayarak havada taklalar atabiliyor, rakiplerinizin araçlarına çarparak onların duvarlara çarpmasını sağlayabilir ve araçlarını patlatarak parçalayabilirsiniz. Siz kaza yaptığınızda da arabanızın dramatik bir şekilde parçalarına ayrıldığını izleyebiliyorsunuz.

Crashday Redline Edition'da oyuncular dilerlerse tek başlarına yapay zekaya karşı yarışabiliyor, dilerlerse multiplayer modunda diğer oyuncularla yarışıp savaşabiliyor. Crashday Redline Edition bize sınırsız yarış pisti ve arena seçeneği sunuyor; çünkü oyun içinde bir bölüm editörü bulunuyor. Bu editörü kullanarak oyuncular kendi pistlerini tasarlayarak paylaşabiliyorlar.

Crashday Redline Edition oldukça güzel ve detaylı grafiklere sahip. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core 2 Duo E6600 işlemci

- 1 GB RAM

- Nvidia GeForce 8800 GT ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 400 MB boş depolama alanı