Cross DJ Free

Cross DJ Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 939
  • DOSYA BOYUTU 13.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MIXVIBES

Cross DJ Free ile kendi ses dosyalarınızı oluşturabilir ve mükemmel parçalar kompoze edebilirsiniz.

Müziğe ve kendi bestelerini yapmaya merakı olanların mutlaka denemesi gereken bir uygulama olan Cross DJ Free hem akıllı telefonlara hem de tabletlere ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ustaca tasarlanmış ses motoru sayesinde kullanıcılara gerçeğe yakın ve üst düzey bir kalite vaat eden Cross DJ Free’yi kullanarak kendi müziğinizi yapabilirsiniz.

Uygulamada bir DJ’in ihtiyaç duyabileceği her özellik mevcut. Ayarlar, düzenlemeler ve dahası Cross DJ Free’de sunuluyor. Üstelik birçok uygulamanın aksine bu özelliklerin hepsi açık ve tamamen kullanılabilir durumda.

Cross DJ Free’de kullanıcı dostu ve içgüdüsel bir arayüze yer verilmiş. İhtiyacınız olan herhangi bir fonksiyonu zorlanmadan bulabiliyorsunuz. Daha önce bu tarz bir uygulama kullanmamış olsanız bile deneme yanılma yöntemiyle kısa sürede uygulamayı tanıyabilirsiniz.

Uygulamada iki adet turntable bulunmakta. Cihazınızda lokal olarak sakladığınız parçalardan istediğinizi seçip mix yapmaya başlayabilirsiniz. Eğer siz de kendi kompozisyonlarınızı oluşturabileceğiniz ücretsiz bir uygulama arıyorsanız Cross DJ Free’yi mutlaka denemeniz gerekiyor.