Cute Video Cutter

Cute Video Cutter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,482
  • DOSYA BOYUTU 5.65 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Videotool.NET

Cute Video Cutter ile videolarınızın belli bölümlerini ayırarak farklı bir dosya olarak kaydedebilirsiniz

Cute Video Cutter video kesme konusunda kullanıcılara yardımcı olan ücretsiz bir video düzenleme programıdır.

Temel amacı videoların belirli bölümlerini kesip videodan ayırarak farklı bir video dosyası olarak kaydetmek olan program bu işi kolay ve zahmetsiz birş ekilde yapabiliyor.

Bilgisayarımızda kayıtlı olan videolarımızın belirli yerlerini ayırarak sunumlarımızda kullanmak isteyebiliriz veya istenmeyen görüntülerin olduğu kısımları çıkarmak isteyebiliriz. İşte bu gibi durumlarda Cute Video Cutter size yardımcı olacaktır. Program ile videonuzdan ayırarak farklı bir dosya olarak kaydetmek istediğiniz kısmı seçmeniz ve "Convert" tuşuna tıklamanız yeterli olacaktır. Program bu yolla kısa bir süre içerisinde bu bölümü farklı bir dosya olarak kaydedecektir.

Cute Video Cutter'ın kullanışlı bir yönü video kesme işlemi sırasında size küçük bir önizleme görüntüsü vermesidir. Bu sayede videonuzdan hangi bölümü ayırdığınızı takip eddebilmektesiniz. Program ile kesilecek kısmın video kalitesini ve çözünürlüğünü ayarlayabilir, dosya formatını belirleyebilirsiniz. Dilerseniz fakrlı bir video formatında, dilerseniz müzik dosyası olarak kesilen kısmı bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Cute Video Cutter videolardan ekran görüntüsü alma özelliğiyle programa eklediğiniz videolardan anlık görüntüler yakalamanıza da izin vermekte.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz: