CyberDragon

CyberDragon

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 209
  • DOSYA BOYUTU 30.38 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Stefan Fröberg

CyberDragon web tarayıcısı, hem trackerları ve cookieleri engelleyebiliyor, hem de proxy kullanmanıza imkan veriyor.

CyberDragon programı, internet gezintisi sırasında güvenliğine önem veren ve gizliliğini korumak isteyen kullanıcılara yönelik olarak hazırlanmış bir web tarayıcısı. Program temel olarak sizi takip eden tüm trackerları devre dışı bırakıyor ve aynı zamanda proxy sunucularını kullanarak izinizi kaybettiriyor.

Kullanıcı verilerini tutan bu trackerların engellenmesi, gezintinizin büyük oranda anonim kalmasını sağlıyor. Tüm web tarayıcılarda bu özellik bulunmadığı için CyberDragon'un tracker engelleme yeteneğinden faydalanabilmek hoşunuza gidecektir.

Ayrıca, programın engellediği tüm trackerlar yan kısımda açılan konsolda görülebiliyor ve dilerseniz istediklerinize izin de verebiliyorsunuz. Bunun yanında, cookileri de engelleyen programda, kendi cookie kurallarınızı belirleyebilir ve bu kurallara uyan cookilere otomatik olarak izin verilmesini sağlayabilirsiniz.

CyberDragon'un içinde gelen proxy listesi sayesinde teker teker proxy aramak zorunda değilsiniz ve tam gezintinizin ortasındayken bile farklı bir proxy'e geçiş yapabiliyorsunuz. Dolayısıyla güvenlik ve gizliliğinizi en kolay ve ücretsiz yoldan sağlamak için programa bir göz atmanızı öneriyorum.