Cyotek Palette Editor

Cyotek Palette Editor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 649
  • DOSYA BOYUTU 1.92 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cyotec Systems

Cyotek Palette Editor, kendi renk paletlerinizi oluşturabileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz ücretsiz bir grafik programıdır..

Cyotek Palette Editor, özellikle web geliştiricilerinin ve tasarımcılarının kendi renk paletlerini oluşturmak, saklamak ve düzenlemek için kullanabilecekleri oldukça kullanışlı ve ücretsiz bir grafik programıdır. ACO (Adobe Photoshop Color Swatch), GPL (GIMP) ve PAL (JASC) gibi farklı programlar için renk paletleri oluşturabileceğiniz Cyotek Palette Editor, bu anlamda çok yönlü olarak düşünülerek hazırlanmıştır.

Farklı projeleriniz üzerinde kullandığınız renk paletlerini, proje isimlerine göre düzenleyerek kaydedebilir ve istediğiniz zaman arşivinizde yer alan renk paletlerine tekrar tekrar göz atarak, gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Kullanıcılara oldukça modern, şık ve kolay kullanılabilir bir arayüz sunan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olsa da öncelikle web tasarımcıları ve sanatçılar düşünülerek hazırlandığı bir gerçek.

Bilgisayarınız üzerinde bulunan bir resim yardımıyla kendi renk paletlerinizi hazırlayabileceğiniz gibi, daha önce farklı programlarla hazırlamış olduğunuz renk paletlerini program içerisine aktarabilir veya kendi renk paletlerinizi farklı formatlarda kaydederek dışarı aktarabilirsiniz.

Sonuç olarak renk paletleri oluşturmak ve yönetmek konusunda kullanıcılara oldukça etkili bir çözüm sunan Cyotek Palette Editor'ü mutlaka denemenizi öneririm.