Dark Arcana: The Carnival

Dark Arcana: The Carnival

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,491
  • DOSYA BOYUTU 572.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Artifex Mundi sp. z o.o.

Dark Arcana The Carnival bizi gizemli bir maceraya konuk ediyor

Dark Arcana: The Carnival eğer Windows 8 veya daha üst versiyonlarını kullanan bir bilgisayara sahipsek oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Dark Arcana: The Carnival'da bütün olaylar bir kadının gizemli bir korku karnavallında kaybolmasıyla başlıyor. Biz bu gizemli olayı araştırmaya çalışan bir kahramanı kontrol ederek maceranın ortasına dalıyoruz ve gerçeği ortaya çıkarmak için emek veriyoruz.

Dark Arcana: The Carnival bizi 2 farklı dünyaya konuk ediyor. Bu dünyalardan ilki bildiğimiz dünya; fakat 2. dünya bize bütün bildiklerimizi unutturuyor. Aynalar Koridoru adlı bu 2. dünya ürpertici gerçek üstü öğelerle dolu bir diyardır ve kayıp kadını bulabilmemiz için yapmamız gereken bu dünyadaki gizemleri birer birer çözmek ve gerçek dünyadaki izlerini keşfetmektir.

Dark Arcana: The Carnival'da yaratıcı bir şekilde tasarlanmış bulmacaları çözerken zekamızı çalıştırmalı ve algı yeteneğimizi kullanarak gizli eşyaları ortaya çıkarmalıyız. Bu sayede hikaye boyunca adım adım ilerleyebiliyoruz ve bir sonraki aşamaya geçebiliyoruz. Oyunun grafikleri el çizimi tarzında hazırlanmış ve çizgi roman havasını yansıtıyor. Kuvvetli hikayesi ile öne çıkan oyun eğer bulmaca oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidecektir.