Deadhold

Deadhold

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 29
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dark Quarry Games

Deadhold bir gerçek zamanlı strateji oyunudur

Deadhold eğer RTS - gerçek zamanlı strateji oyunu türünü ve fantastik hikayeleri seviyorsanız bir hayli hoşuunza gidebilecek bir strateji oyunu.

Bizi büyülü güçlerin ve yaratıkların hüküm sürdüğü bir dünyaya konuk eden Deadhold'da karanlık bir lanetin uyandığına tanık oluyoruz. Korkunç canavarlar ve yaşayan ölülerin bütün yaşayan ırkları tehdit etmesiyle birlikte tanrımız tarafından bu lanete karşı savaşmakla görevlendiriliyoruz. Silahlarımız ise büyü, çelik ve kurnaz zekamız olacak.

Deadhold'un senaryo modunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi online olarak diğer oyuncularla birlikte ortaklaşa da oynayabiliyorsunuz. Bunun yanında çok oyunculu savaşlara da katılabilir, rekabet dolu maçlar yapabilirsiniz.

Deadhold'daki savaşların oldukça kanlı geçtiği söylenebilir. Oyunda düşmanlarınızı parçalarına ayırabiliyor, etrafa kanlarının saçıldığına tanık olabiliyorsunuz. Oyunda birimlerinizi taktiksel bir şekildek onumlandırmak önem taşıyor, bunun yanısıra birimleriniz seviye atlayabiliyor, Diablo gibi oyunlardaki gibi özel eşyaları ve silahları toplayarak kullanabiliyor.

Unreal Engine 4 ile geliştirilen Deadhold güzel grafiklere sahip. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core i5 işlemci

- 8 GB RAM

- AMD Radeon HD 7000 serisi, Nvidia GeForce 645/860 veya Inrel HD 5000 ekran kartı

- DirectX 9.0

- Minimum 5 Mbps internet bağlantısı

- 5 GB boş depolama alanı