Death Race

Death Race

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 333
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Genera Mobile

Death Race aksiyon dolu bir mobil yarış oyunudur

Death Race, 2008 yılında gösterime giren ve başrolünde Jason Statham'ın olduğu aynı isimli sinema yapımının resmi mobil oyunudur. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Death Race'de yarış ve savaş birleşmekte. Oyunda yarışıp savaşarak rakiplerini yok etmeye ve bu sayede özgürlüğünü kazanmaya çalışan kahramanları yönetiyoruz. Bu iş için modifiye edilmiş ve ölümcül silahlarla donatılmış araçları kullanabilmekteyiz. Oyunda bir yandan ateş ediyor, diğer yandan aracımızla drift yapmak gibi işler yapıyoruz.

Death Race'in oynanışının basit olduğu söylenebilir. Oyunda aracınız otomatik ilerlerken sadece belli tuşlara basıyorsunuz ve aracınızın ateş etmesini, kalkış yapmasını, diğer araca çarpmasını ya da drift yapmasını sağlıyorsunuz. Aracınızın kontrolünün sizde olmaması oyunu basitleştiriyor ve sıkıcı bir hale getiriyor.

Death Race'in grafikleri ve fizik motoru tatmin edici bir kalite sunuyor. Parçalanan araçların ağır çekimde patlaması ve havaya uçması sanatsal görüntüler ortaya çıkarmakta.