Deluxe MP3 Downloader

Deluxe MP3 Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,429
  • DOSYA BOYUTU 0.98 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RobinSoftware

Deluxe MP3 Downloader ile internet üzerinden MP3 arayıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz

Deluxe MP3 Downloader kullanıcılara internet üzerinden MP3 arama ve MP3 indirme imkanı sunan ücretsiz bir MP3 indirme programıdır.

Oldukça küçük boyutlu olan ve düşük sistem kaynağı kullanımına sahip olan program favori şarkılarınızı dinlemek ve bilgisayarınıza kaydetmek için oldukça kolay bir yol sunmaktadır. Program kendi içerisinde bulundurduğu arama bölümü ile indirmek istediğiniz şarkıları aramanıza imkan tanıyor ve çıkan sonuçlar arasında dilediğinizi indirmenize izin veriyor. Arama bölümüne aradığınız sanatçının adını veya şarkının adını yazmanız arma işlemini yapmak için yeterlidir.

Deluxe MP3 Downloader kullanıcılara arama yapma imkanı sunmasının yanında en çok yapılan 100 aramaya da göz atma fırsatı veriyor. Bu sayede popüler parçalara program üzerinden kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Deluxe MP3 Downloader MP3 arama işlemi için 30'ün üzerinde arama motorundan faydalanmaktadır. Bu arama motorları üzerinden sunulan sonuçlar üzerinden dilediğinizi indirmenize imkan tanınır. Program bu sayede kullanıcılara 10 milyon MP3 dosyasından birini indirebilme imkanı sunuyor.