Deniz Seferleri

Deniz Seferleri

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 178
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici STOY

İstanbul, Kocaeli ve Bursa'daki deniz sefer saatlerini öğrenmek için ücretsiz sunulan bu uygulamayı Android cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Deniz Seferleri uygulaması Android mobil cihazlarınızda tahmin edebileceğiniz gibi şehirlerdeki deniz seferlerine ilişkin bilgileri edinebileceğiniz ve kalkış saatlerini, varış saatlerini görebileceğiniz küçük ancak faydalı bir uygulama.

Her ne kadar grafik ve tasarım anlamında vasat olsa da içeriği düzenli olarak güncelleniyor ve sefer saatlerine dair yanlışlıklar önleniyor. Şimdilik uygulama içerisinde İstanbul, Kocali ve Bursa için deniz seferleri paylaşılıyor ancak ilerleyen dönemlerde diğer şehirlerin de ekleneceği yapımcısı tarafından belirtilmiş durumda.

Uygulamada nerede olduğunuzu ve nereye gitmek istediğinizi, ayrıca hangi tarihte yolculuk etmek istediğinizi girdiğinizde karşınıza tüm sefer saatleri kolayca çıkıyor. Tüm bu bilgiler uygulama içerisinde yer aldığından dolayı sefer saatlerini görüntülemek için aktif bir internet bağlantısına da ihtiyacınız yok. Ancak uygulamayı kontrol ederek gerekli güncellemeleri yapmayı unutmamalısınız.