Dersego

Dersego

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 150
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dersego

Dersego farklı eğitim branşlarında uzmanlaşmış kişilerin bir araya geldiği ve kullanıcılara özel ders verdiği bir platform.

Dersego, özellikle öğrencilerin ve farklı alanlarda bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin mutlaka kullanması gereken servislerden bir tanesi. Kullanımı tamamen ücretsiz olarak bu eğitim servisi, farklı dersler ve branşlar üzerinde uzmanlaşmış kişilerden oluşuyor.

Kullanıcılar bu servisi kullanarak yardım almak istedikleri alanı seçiyorlar ve o konuda ders veren kişilerden özel ders alabiliyorlar. Servisin kullanımı ücretsiz olsa da özel derslerin ücretleri eğitimci tarafından belirleniyor. Serviste okul, dans, yabancı dil, güzel sanatlar, bilgisayar, spor, sağlık, müzik, direksiyon, özel eğitim, hobi ve daha birçok alanı kapsayan kategoriler mevcut. Bunlardan istediğimizi seçip ilgili eğitimcilere ulaşabiliyoruz.

Servise adım attığımız zaman karşımıza kapsamlı bir arama fonksiyonu çıkıyor. Hangi şehirde ne dersi almak istediğimizi seçebiliyor bu şekilde arama sonuçlarını epey bir filtreleyebiliyoruz. Eğitim almak istediğimiz kişilerin fotoğrafını, kişisel bilgilerini ve eğitim bilgilerini site üzerinden takip edebiliyoruz.

Sorunsuz ve tamamen güvenli bir eğitim deneyimi sunan Dersego, eğitim konusunda destek isteyen kullanıcıların mutlaka göz atması gereken yapımlardan biri.