Designapp.io

Designapp.io

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 199
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici designappio

Designapp.io, HTML5 altyapısıyla çalışan ücretsiz ve pratik logo yapma - tasarlama servisi.

Designapp.io, internet tarayıcınız üzerinden saniyeler içerisinde logolarınızı tasarlayabileceğiniz ücretsiz bir web servisi. HTML5 altyapısını kullanan logo yapma – tasarlama servisi sayesinde herhangi bir tasarım aracını bilmeseniz dahi logo, banner, kartvizit vb. tasarımlarını yapabiliyorsunuz. Binlerce vektörel tasarım elementlerini (logo şablonları, simge ve şekiller, metinler) dilediğiniz şekle büründürerek özgün logolarını çıkarmanız mümkün.

Daha çok KOBİ’ler için tasarlanan web tabanlı hızlı ve kolay logo tasarlama uygulaması olarak karşımıza çıkan Designapp.io, programlama bilgisi gerektirmemesiyle öne çıkıyor. Olabildiğince sade tasarlanmış arayüz üzerinden en çok ihtiyaç duyulan logo ve banner tasarımlarını hızlıca yapabiliyorsunuz. Logoyu, banner’ı veya hayalinizdeki tasarımı ortaya çıkarmak için ihtiyaç duyacağınız tüm elementler kategorilere ayrılmış olarak karşınızı çıkıyor. Size sadece elementi hangi noktaya, hangi açıyla yerleşeceğine, hangi renkte olacağına, büyüklüğüne karar vermek kalıyor. Tabii logo tasarımında kullanılan profesyonel yazılımlar kadar detaylı seçenekler beklemeyin.

Designapp.io üzerinden yaptığınız tasarımları yüksek kalitede ve transparan olarak .png formatında kaydetme, paylaşma ve sonrasında dilediğiniz zaman giriş yaparak tasarımınıza erişme, üzerinde tekrar çalışma şansına sahipsiniz.