Devil May Cry 4 Türkçe Yama

Devil May Cry 4 Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,458
  • DOSYA BOYUTU 19.78 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

Devil May Cry 4 Türkçe Yama ile bu güzel oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz

Devil May Cry 4 Türkçe Yama Japon oyun geliştiricisi Capcom'un en sevilen oyunlarından olan Devil May Cry 4 için Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanmış Türkçe dil paketidir.

Devil May Cry 4'te serinin diğer oyunlarının aksine ana kahramanımız sadece Dante değil. Oyuna Nero adlı yeni bir kahraman ile başlıyoruz ve heyecan dolu bir maceraya atılıyoruz. Devil May Cry 4 üst kalite grafikleri, akıcı oynanışı ve her anı aksiyon dolu yapısıyla oyun severlerin gönlünde taht kurmuştu. Oyunun bölüm sonu canavarı savaşları ve kaliteli ara sahneleri ise hikayeyi ortaya çıkaran bolca diyalog içermekte. İşte bu Türkçe yama ile bu diyalogları daha rahat takip edebileceğiz.

Devil May Cry 4 Türkçe Yama oyundaki altyazıları, görev metinlerini, oyun için metinleri ve oyunun menülerini Türkçe'ye çeviren bir yamadır. Yamayı kurabilmek için kurulum esnasında oyunu kurduğunuz klasörü seçmeli ve kurulumu tamamlamalısınız.

Not: Yamanın kurulumunu gerçekleştirmeden önce oyunun kurulu olduğu klasörü yedeklemenizi tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.