Diablo 2 Median XL Modu

Diablo 2 Median XL Modu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 224
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Median XL

Diablo 2 Median XL Modu ücretsiz bir Diablo 2 modudur

NOT: Diablo 2 Median XL Modu resmi bir Diablo 2 modu değildir. Bu nedenle bu modu kullanmanız oyunun sunucularından banlanmanıza sebep olabilir. Diablo 2 Median XL Modu'nu yükleyebilmek için Diablo 2: Lord of Destruction oyununun 1.14/1.13/1.12/1.11 & 1.10 sürümlerinden birine sahip olmanız gerekmektedir.

Diablo 2 Median XL Modu, Diablo 3'ün oyuncularda yarattığı hayal kırıklığı sonucu oyuncu topluluğu tarafından geliştirilmiş, Diablo 2'yi baştan aşağı yenileyerek oyunculara yeni bir oyun tecrübesi yaşatan bir oyun modu. Diablo 2 Median XL Modu Battle.net benzeri kendi çok oyunculu oyun sunucularını da içeriyor. Diablo 2 Median XL Modu'nun getirdiği yenilikler şunlar: 

- Yetenekler:

Her kahraman sınıfı toplamda 35 yeni yeteneğe sahip ve seviye sınırı 125'e çıkarılıyor. Bu sayede oyuncular yeni kahraman yapıları oluşturabiliyorlar. Ayrıca eşyalara özel birçok yeni yetenek de oyuna ekleniyor.

- Uber Görevler

Oyunu tamamladıktan sonra bu yeni ve zorlu görevleri yapabiliyor, güçlü ödüller kazanabiliyorsunuz. Bu görevler Diablo 2'nin ana hikayesiyle bağlantılı şekilde ve özel haritalar ve yaratık türleri içeriyor.

- Yeni Mücadeleler:

Özel ödüller sunan bu mücadeleler oyuna farklı bir renk kazandırıyor. Bu mücadeleleri belli yolları izleyerek tamamlayarak yeni yeteneklerin kilidini de açabiliyorsunuz.

- Yeni Canavarlar:

Diablo 2 Median XL Modu ile birlikte oyuna Elite, Heroic ve Veteran gibi yeni canavar sınıfları ekleniyor, mevcut canavarlar elden geçiriliyor, yeni yetenekler kazanıyorlar, yapay zekaları geliştiriliyor.

- Yeni Eşyalar:

Birçok yeni silah, zırh ve ekipman oyuna eklenirken bu silah, ekipman ve zırhlara özgü özel yetenekler bulunuyor.