DiRT Showdown

DiRT Showdown

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,902
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Codemasters

DiRT Showdown bilgisayarlarınızda oynayabileceğinz bir yarış oyunudur

DiRT Showdown, Codemastaers firması tarafından geliştirilen Dirt serisine farklı bir tat kazandıran bir yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Codemasters, daha önceden yayınladığı Colin McRae ve GRID gibi serilerle yarış oyunlarındaki ustalığını bize kanıtlamıştı. Geliştirici bu oyunlarda hem gerçekçiliği, hem de yüksek kaliteli graifkleri birleştirmeyi başarmış bize benzersiz yarış tecrübeleri yaşatmıştı. Colin McRae'nin vefatından sonra ünlü rallicinin adını taşıyan bu seri DiRT serisi altında devam etmişti. DiRT serisi yine yüksek gerçekçiliği güzel bir görünümle birleştirirken ralli odaklı bir oyun tecrübesi sunuyor. DiRT Showdown ise serinin klasik ralli çizgisinden çıkıyor.

DiRT Showdown'da klasik yarışlar yerine gösteri yaışlarına katılıyoruz ve bu yarışlarda sürüş yeteneklerimizi sergilemeye çalışıyoruz. Oyunda kimi zaman bir zamanların klasik araba parçalama oyunu olan Destruction Derby'i hatırlatan bir şekilde arenalara çıkarak araçlarımızı çarpıştırıyor, rakiplerimizin araçlarını parçalayarak mücadele ediyoruz, kimi zaman da zorlu şartlara sahip pistlerde birinci olmak için yarışıyoruz.

DiRT Showdown'da oyunu renklendirecek mekanikler de mevcut. Kimi yarışlarda nitro kullanarak çılgın hareketler gerçekleştirebiliyoruz. Farklı araç ve boya seçenekleri, farklı hava şartları, gece veya gündüz yarışma imkanı, dünyanın çeşitli yerlerindeki farklı yarış pistleri DiRT Showdown'da oyuncuları bekliyor.

DiRT Showdown Sistem Gereksinimleri

- Windows Vista işletim sistemi

- 3.2 GHZ AMD Athlon 64 X2 veya Intel Pentium D işlemci

- 2 GB RAM

- AMD HD 2000 serisi, Nvidia 8000 serisi, Intel HD Graphics 2500 serisi veya AMD Fusion A4 serisi ekrna kartı

- DirectX 11

- 15 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

- İnternet bağlantısı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme