DiskMax

DiskMax

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14,733
  • DOSYA BOYUTU 1.86 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Koshy John

Bilgisayarınızın sabit diskini gereksiz dosyalardan temizlemek ve performansını artırmak isterseniz DiskMax programını kullanabilirsiniz.

DiskMax programı bilgisayarınızın hard diskini temizlemenizi, gereksiz dosyalardan arındırmanızı ve sistem performansınızı optimize etmenizi sağlayan bir program ve işlevini layıkıyla yerine getirebiliyor. Programı başlattığınızda görebileceğiniz gibi çok basit hazırlanmış bir arayüzü mevcut ve harddisk taramanızı hızlı, standart, detaylı ve tam tarama gibi çeşitli seviyelerde gerçekleştirebiliyor.

Tüm bu tarama seçenekleri yüzeysel olanlardan başlıyor ve en derin noktalara kadar giden tam tarama seçeneğiyle bütün bir harddisk temizliği yapmanızı sağlıyor. Tarama tamamlandığında toplam silinen dosya adedini, boşaltılan alanı, silinmesi sırada bekleyen dosyaları, kurtarılacak bölümleri ve tüm dosyaları detaylı olarak görebiliyorsunuz.

Programın ihtiyaç duyduğu işlemci ve hafıza gereksinimleri oldukça düşük ve yanında tam bir yardım menüsü ile birlikte geliyor. Harddiskinizden dosya temizlemesinin yanında disk birleştirme gibi diğer bakım işlemlerini de gerçekleştirebilen DiskMax programı her kullanıcının bilgisayarında bulunması gereken uygulamalardan birisi.