Ditty

Ditty

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 247
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zya

Ditty, yazdığımız mesajları şarkıya dönüştürerek gönderen bir mesajlaşma ve müzik paylaşma uygulaması.

Ditty, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir mesajlaşma uygulaması fakat alıştığımız mesajlaşma uygulamalarından epey farklı bir kullanım deneyimi sunuyor.

Uygulama içerisine yazdığımız tüm mesajlar karşı tarafa kendi belirleyeceğimiz müziklerle kombine edilerek gönderiliyor. İçerisinde bulunduğumuz ruh haline göre müziğimizi seçebilir ve metnimizi o şekilde gönderebiliriz.

Ditty geniş çaplı bir müzik kütüphanesi barındırıyor. Klasiklerden tutun da hit parçalara kadar pek çok seçenek sunuluyor. Bunlardan dilediğimizi seçmekte ve kullanmakta özgürüz. Uygulama her ne kadar ücretsiz olarak sunulsa da para karşılığında satın alabileceğimiz bazı içerikler de bulunuyor. Bunları satın almanın zorunlu olmadığını belirtelim.

Uygulamayı kullanmak üç basit adımdan ibaret;

1- Göndermek istediğiniz mesajı yazın

2- Mesajın arkaplanında kullanmak istediğiniz müziği seçin

3- Son olarak da gönder butonuna basın

Gönderilen mesajları dilerseniz farklı sosyal medya kanalları üzerinden de paylaşabilir veya albümlerinize kaydedebilirsiniz. İlginç bir mesajlaşma ve müzik paylaşma deneyimi yaşamak istiyorsanız Ditty denemeniz gereken yapımlar arasında.