Divine Academy

Divine Academy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 222
  • DOSYA BOYUTU 360.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Realore Studios

Divine Academy, bizleri eski Yunan tanrı ve tanrıçaların yaşadığı antik çağ dönemine götüren ücretsiz bir strateji oyunu.

Divine Academy, eski Yunan tanrı ve tanrıçalarının yaşadığı zamanlarda geçen bir strateji oyunu ve mobilin yanı sıra Windows tablet – bilgisayarlarda da oynanabiliyor. Ücretsiz olarak indirebildiğimiz rts oyununda tanrısal güçlere sahip kişilerden aldığımız özel – zorlu görevleri tamamlayarak ilerliyoruz.

Animasyonlarla desteklenmiş kaliteli ve detaylı görselleriyle dikkatimizi çeken antik çağ strateji oyunu, dışarıdan bakıldığında şehir kurma oyunuymuş gibi gözükse de aslında çok daha detaylı hazırlanmış ve o dönemle ilgilenenler için harika bir yapım.

Oyuna giriş yaptığımızda kısa bir yükleme ekranının ardından karakterlerin tanıtıldığı hikaye karşımıza çıkarılıyor. Tanıtım esnasında oyunda bize özel görev veren Yunan tanrı ve tanrıçalarının yeteneklerini öğreniyoruz ve akabinde antik kentimize adım atıyoruz. Bizi ilk olarak oyunun ana karakteri Zeus, sonrasında öğretmenimiz rolündeki Athena karşılıyor. Dilersek öğretici bölümünü atlayabiliyoruz ancak ilk defa bu tarz bir oyun oynuyorsanız geçmenizi tavsiye etmem.

Oyunda topluluğumuzu ne kadar artırırsak o kadar iyi. Topluluğumuzu artırmak için üretebildiğimiz çok sayıda bina var. Evler, bahçeler, okullar, sunaklar, yel değirmenleri insan sayısını artırmak için yapabildiklerimizden sadece birkaçı. Tabii ki insanlar sadece kurduğumuz yapılarla mutlu olmuyor; tanrı ve tanrıçalardan çeşitli hediyeler almaları da gerekiyor.