Divinity: Original Sin 2

Divinity: Original Sin 2

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 196
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Larian Studios

Divinity: Original Sin 2 türünün köklerine sadık kalan bir RPG oyunudur

Divinity: Original Sin 2, RPG türünün günümüzdeki en önemli temsilcileri arasında olan bir rol yapma oyunu.

Fantastik bir dünyayı, sıradışı bir hikaye ile buluşturan Divinity: Original Sin 2'de kaosun eşiğindeki bir dünyaya konuk oluyoruz. Biz ise yaklaşan kıyametin eşiğinde uyanan bir kahramanın yerine geçiyoruz. Divinity: Original Sin 2 oldukça farklı kahraman seçeneklerine sahibiz. Karakterinizi yaratırken et yiyen bir elf veya mezardan yeni kalkmış bir yaşayan ölü olabilirsiniz. Karakterinizin ırkını, arka planındaki hikayeyi siz belirleyebiliyorsunuz.İnsan, elf, kertenkele, cüce ve yaşayan ölüler oyundaki ırk seçenekleri.

Divinity: Original Sin 2, RPG türünün klasik sıra tabanlı savaş sistemini koruyan bir oyun. Oyunun dünyasında dilediğiniz yere gidebiliyor, dilediğiniz karakter, hayvan ve hatta hayaletlerle bile konuşarak etkileşime girebiliyorsunuz.

Divinity: Original Sin 2'i tek başınıza oynayabileceğiniz gibi online olarak eşli oynayabiliyor ve tamamen oyuncular tarafından oluşturulan bir kahraman takımına dahil olabiliyorusunuz. Bunun yanında Divinity: Original Sin 2 ekranı bölerek aynı bilgisayar üzerinde arkadaşlarınızla birlikte oyunu oynamanıza da izin veriyor.

Göz alıcı grafiklere sahip olan Divinity: Original Sin 2'nin minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Service Pack 1 yüklü 64 bit Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core i5 veya eşdeğer özelliklere sahip bir işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 550 veya ATI Radeon HD 6000 serisi ekran kartı

- DirectX 11

- 35 GB boş depolama alanı