DJ Studio 5

DJ Studio 5

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,065
  • DOSYA BOYUTU 13.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Beatronik

DJ Studio 5, DJ'lerin kullanabileceği ücretisz ve güçlü bir Android sanal turntable uygulaması.

DJ Studio 5, zamanla kendini sürekli geliştirerek 5. versiyona kadar ilerleyen ve oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan bir Android mixer uygulaması.

DJ'lere yönelik geliştirilen bu uygulama sayesinde kendi mix ve remix'lerinizi yaparak zamanla kendinizi geliştirerek çok iyi bir DJ olabilirsiniz. Çalışmalarınızı mobil ortama taşıma fırsatı sunan uygulama sunmuş olduğu geniş çaplı özellikleri ile birlikte ihtiyacınız olan tüm araçları size veriyor.

2 sanal turntable bulunan uygulama kendi DJ masanızı düzenleyerek size özel şekilde görünmesini ayarlama imkanı veriyor.

Verilerinizi almayan, gereksiz reklamlar göstermeyen ve sürekli kullanıcıları rahatsız etmeyen ücretsiz bir uygulama olan DJ Studio 5 sayesinde kendi müziklerinizi oluşturup çalarak, dilerseniz arkadaşlarınız ile de paylaşabiliyorsunuz.

Android telefon ve tabletlerinizde bulunan MP3 müziklerinize de erişim imkanı bulunan uygulama sayesinde müzikler arasında filtreleme yaparak arama yapabiliyorsunuz.

Çaldığınız parçaları canlı olarak kaydedebileceğiniz DJ Studio 5 uygulamasının yazılmayacak kadar çok fazla özelliği bulunuyor. Ücretsiz olarak hemen indirip mutlaka denemelisiniz.