djay 2

djay 2

kullanıcı

Djay 2 uygulamasıyla Android cihazlarınızda kendi mixlerinizi yaratmak oldukça kolay hale geliyor.

Djay 2 uygulaması, Android mobil cihazlarını kullanarak DJ'lik deneyimi elde etmek ve güzel remixler hazırlamak isteyenlerin kullanabilecekleri uygulamalardan bir tanesi ve oldukça profesyonel işler çıkarabilmenize imkan tanıdığı için kullanırken oldukça keyif alacağınıza inanıyorum. Hem işlevine göre kolay sayılabilecek arayüzü hem de hızlı yapısı sayesinde kullanırken bir sorun yaşamanız da mümkün değil.

Uygulamanın içerisinde yer alan DJ araçlarının içerisinde çok sayıda farklı seçenek yer alıyor ve böylece istediğiniz ses efektlerini hem canlı olarak uygulayabiliyor, hem de bunları kayıt haline getirerek daha sonra başka yerlerden yayınlama şansına erişebiliyorsunuz.

Eğer yeni bir mix yapmakla uğraşmak istemez ve otomatik olarak bir mix yaratmak isterseniz yine uygulama içerisinde elinizdeki müzikleri otomatik olarak miksleyecek seçenekler de yer alıyor. Spotify ve iTunes ile uyumlu bir şekilde çalışabilmesi sayesinde djay 2'yi kullanırken orada satın almış olduğunuz müzikleri de kullanabiliyor ve bu sayede kendi remixlerinizi en hızlı yoldan yaratabiliyorsunuz.

Otomatik olarak tempo belirleme, gain ayarları, bluetooth desteği gibi bazı ek özellikler sayesinde kullanım kolaylığını arttırmak da mümkün. Seslerinize efektler uygularken ekolayzır ayarlarını değiştirerek istediğiniz ses kanallarını da öne çıkarabiliyorsunuz.

Müzik yapmaya bir yerden başlamak isteyen kullanıcıların severek kullanmalarının mümkün olduğuna inanıyorum.