Don't Starve Together

Don't Starve Together

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 1,990
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Klei Entertainment

Don't Starve Together çok oyunculu olarak oynanabilen bir hayatta kalma oyunudur

Don't Starve Together bir hayli büyük beğeni kazanan ve bağımsız bir yapım olarak karşımıza çıkan hayatta kalma oyunu Don't Starve'ın multiplayer olarak oynanabilen versiyonu olarak tanımlanabilir.

Bir genişleme paketi niteliğinde olan Don't Starve Together'ın güzel yönü ise bu oyunu oynayabilmek için orijinal Don't Starve oyununa ihtiyaç duymamanız. Yani Don't Starve Together tek başına indirip oynayabileceğiniz bir oyun olarak tasarlanmış.

Hatırlanacağı üzere ilk Don't Starve oyununda Wilson adlı kahramanımızın Tim Burton filmlerini aratmayan bir dünyadaki maceralarına tanık olmuştuk. Bir bilim adamı olan kahramanımız bir zebani tarafından bu dünyaya gönderildikten sonra tamamen yabancı bir çevrede ne yapacağını çözmeye ve bu dünyadan kurtulmaya çalışıyordu ve biz de ona kılavuzluk ediyorduk. Yeni oyunda da bu hayatta kalma macerasına kaldığımız yerden devam ediyoruz; fakat bu sefer çok oyunculu olarak.

Don't Starve Together'da bizi yeni karakterler, mevsimler, yaratıklar ve mücadeleler bekliyor. Oyuncular yine vrafting sistemi ile hayatta kalmalarına yardımcı olacak araçları inşa edebiliyorlar. Geniş bir oyun dünyasına yer veren Don't Starve Together kendi hayatta kalma yolunuzu belirleyebiliyorsunuz. Oyunu dilerseniz arkadaşlarınızla özel bir oyun kurarak birlikte oynayabilir, dilerseniz online olarak rastgele seçilen bir oyuncuyla birlikte oynayabilirsiniz.

Don't Starve Together'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows Vista işletim sistemi

- 1.7 GHZ işlemci

- 1 GB RAM

- 256 MB video belleğe sahip ATI Radeon HD 5450 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 750 MB boş depolama alanı

- DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

- İnternet bağlantısı