Download YouTube To MP3

Download YouTube To MP3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 30,262
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Brook Park Software

Download YouTube To MP3 ile YouTube videolarını MP3 olarak kaydedebilirsiniz

Bu program zararlı yazılımlar barındırdığı için yayından kaldırılmıştır. Alternatiflere göz atmak isterseniz Dosya İndirme Yöneticileri kategorisine gidebilirsiniz.

Download YouTube To MP3, YouTube şarkı indirme konusunda kullanıcılara oldukça pratik ve kolay bir çözüm sunan ücretsiz bir YouTube MP3 indirme programıdır.

İnternet bağlantısı mevcutken kullanabileceğimiz YouTube üzerindeki şarkıları MP3 çalarımız, televizyonumuz veya cep telefonumuzda dinlememiz mümkün olmamaktadır. İnternet bağlantısına sahip olmayan veya kotalı internet bağlantısı olan bu cihazlarda YouTube üzerindeki favori şarkılarımızı dinlemek için özel bir çözüme ihtiyaç duymaktayız. İşte Download YouTube To MP3 bize bu çözümü ücretsiz olarak sunan bir YouTube müzik indirme programıdır.

Program gereksiz kısayollardan, menülerden veya arayüz öğelerinden arındırılmıştır. Bu sayede sadece ihtiyacımızı görerek alakasız işlerle boğuşmadan şarkıları indirebilmekteyiz. Tek yapmamız gereken tarayıcımız üzerinden indireceğimiz şarkının bağlantısını kopyalamak ve program arayüzündeki adres çubuğuna yapıştırarak Download tuşuna basmaktır. Bu arayüzde indirme işlemini takip edebilmektesiniz.

Programın oldukça kullanışlı bir yönü ise indireceğiniz MP3 dosyalarının ses seviyesini belirlemenize imkan tanımasıdır. Bu sayede bu şarkıları kısık, orta veya yüksek ses seviyesine sahip olarak indirebilirsiniz.