Drafts

Drafts

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 23
  • DOSYA BOYUTU 9.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Agile Tortoise

Drafts 4 karşımıza kapsamlı ve pratik kullanım özelliklerine sahip bir not alma uygulaması olarak çıkıyor.

Drafts 4 günlük yaşantısında çok yoğun olan ve yapması gereken işleri organize etmekte zorlanan kullanıcılar için geliştirilmiş kapsamlı bir not alma ve paylaşma uygulamasıdır. Uygulamayı kullanarak notlarınızı uygulamaya aktarabilir ve dilediğiniz kişiyle farklı mecralar üzerinden paylaşabilirsiniz.

Bu tarz uyglamalarda görmeye alıştığımız gibi Drafts 4’te Twitter, Facebook, Mail ve diğer paylaşım araçları entegre olarak geliyor. Bunları kullanarak kaydettiğiniz notları dilediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

Sade görünen ve her fonksiyonun düzenli bir şekilde dizildiği arayüzünü zorlanmadan kullanabilirsiniz. Alınan tüm notlar sıralı bir şekilde depolanıyor. Fakat uygulamanın en önemli özelliği elbette bunlar değil. Alınan notları dilediğiniz gibi editleyebiliyor ve beklentirilerinize göre yeniden düzenleyebiliyorsunuz.

Drafts 4’ün tek negatif yanı ise 10,49 TL’lik fiyatı. Açıkçası sunduğu özellikler kapsamlı ve pratik olsa da daha makul fiyatlara ve hatta ücretsiz olarak aynı işi yapan uygulamalar da mevcut.