Dragon Age: Leliana's Song Türkçe Yama

Dragon Age: Leliana's Song Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 743
  • DOSYA BOYUTU 4.16 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

Dragon Age: Leliana's Song Türkçe Yama ile oyununuzu Türkçe olarka oynayabilirsiniz

Dragon Age: Leliana's Song Türkçe Yama Bioware'nin başarılı RPG oyunu Dragon Age: Origins için yayınladığı bir indirilebilir içerik olan Leliana's Song'u Türkçeleştiren bir Türkçe dil paketidir. 

Gönüllü olarak popüler oyunlara Türkçe yamalar hazırlayan Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanmış bir yama olan Dragon Age: Leliana's Song Türkçe Yama bize bu indirilebilir içeriğin altyazılarını Türkçe olarak sunmakta. Özellikle karakterler arası diyalogların oldukça önemli olduğu bir oyun olan Dragon Age'de diyaloglar sırasında verdiğimiz cevaplar oyunun gidişatını direkt olarak etkilemekte ve oyun sonu bu diyaloglara göre belirlenmekte. Bu nedenle oyundaki diyalogları anlamamız büyük önem taşımakta.

Dragon Age: Leliana's Song'da oyuncular Dragon Age: Origins'te karşılaştığımız bir kahraman olan Leilana'nınortaya çıkış hikayesine tanık oluyorlar. Dragon Age: Origins oyunundan önce geçen bir hikayeye sahip olan Leliana's Songbize Leliana'nın geçmişini anlatıyor. Geniş çağlı bir indirilebilir içerik olan Dragon Age: Leliana's Songözel ara sahneler ve bolca diyalog içermekte.

Dragon Age: Leliana's Song Türkçe Yama'yı kurmadan önce oyunun kurulu olduğu klasörü yedeklemenizi tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.