Dragon Age: Witch Hunt Türkçe Yama

Dragon Age: Witch Hunt Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 885
  • DOSYA BOYUTU 0.38 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

Dragon Age: Witch Hunt Türkçe Yama ile Witch Hunt indirilebilir içeriğini Türkçe olarka oynayabilirsiniz

Dragon Age: Witch Hunt Türkçe Yama eğer Bioware'nin Dragon Age: Origins oyunu için yayınlamış olduğu Witch Hunt indirilebilir içeriğini Türkçe oynamak isterseniz kullanabileceğiniz bir Türkçe dil paketidir.

Birçok popüler oyun için yayınladığı Türkçe yamalarla tanınan Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanmış bir başka Türkçe yama olan Dragon Age: Witch Hunt Türkçe Yama sayesinde bu indirebilir içerikte karşımıza çıkacak diyalogları Türkçe altyazılar sayesinde daha rahat anlayabiliyoruz. Detaylı ve derin bir RPG oyunu olan Dragon Age: Origins'te diyaloglara verdiğimiz cevaplar oyunun gidişatını belirlemekteydi. Hatta oyunun sonu bile diyaloglara göre değişebiliyordu. İşte bu yama bize yine aynı geleneğe sahip olan Witch Hunt indirilebilir içeriğindeki diyalogları daha iyi anlama imkanı veriyor.

Dragon Age: Witch Hunt'da Dragon Age: Origins senaryosu sonlandıktan sonra geçen olaylar konu alınıyor. Kahramanımız Dragon Age: Origins'te baş iblisi yok ettikten sonra ona bu görevinde yardımcı olan ve oyunun en gizemli kahramanlarından olan cadı Morrigan ortadan kaybolmuştur. Bu indirilebilir içerikte de Morrigan'a ne olduğunu araştırarak Morrigan'ın izini sürmekteyiz.

Dragon Age: Witch Hunt Türkçe Yama'nın kurulumundan önce oyunun kurulu olduğu klasörü yedeklemenizi tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.