DrawPad Graphic Editor

DrawPad Graphic Editor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,170
  • DOSYA BOYUTU 0.65 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NCH Software

Bilgisayarınızda çizim yapmak ve fotoğraflarınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir grafik tasarım uygulaması.

DrawPad Graphic Editor programı, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ve temel çizim ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceğiniz ücretsiz bir program. Özellikle profesyonel çizim uygulamaları için para ödemek istemeyenlerin temel işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilmesi için hazırlanmış olan program, ücretsiz olmasına rağmen oldukça geniş seçenekler sunuyor diyebilirim.

Tüm kullanabileceğiniz araçlar programın ana ekranında yer alıyor ve aynı zamanda efektler ile katmanlar kullanarak tüm araçları çok daha detaylı bir şekilde kullanabiliyorsunuz. DrawPad Graphic Editor'ü kullanırken direkt olarak sıfırdan yeni bir dosya hazırlayarak çizime başlayabilir veya elinizdeki hazır resim ile fotoğrafları düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Tüm temel resim formatlarını destekleyen program, kalem, şekil çizme, yazı ekleme, fırça ve silgi gibi ihtiyaç duyabileceğiniz araçların hepsini barındırıyor. Özellikle kalem ve fırçaların neredeyse her detayını ayarlamanıza imkan tanıması nedeniyle düzenlemelerinizin tam istediğiniz gibi olmasa yardımcı oluyor diyebilirim.

Katman desteğinin pek çok profesyonel programda olduğu gibi iyi bir şekilde düzenlendiğini söylemek gerek. Zira her bir elementi birbirinden ayrı olarak katmanlar üzerinde düzenledikten sonra bir araya getirebilir ve böylece resmin bütününü oluşturabilirsiniz. Elbette binlerce dolarlık programların yeteneklerinin tümünü beklemek yanlış olacaktır ama DrawPad Graphic Editor'ün herhangi bir ev kullanıcısının genel ihtiyaçlarına yönelik olduğunu ve bunu başarıyla gerçekleştirdiğini unutmayın.