Drawpile

Drawpile

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,394
  • DOSYA BOYUTU 14.73 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Drawpile

Drawpile sayesinde proje arkadaşlarımızla bir araya gelerek ortak pencere üzerinde resim düzenleme işlerimizi tamamlayabiliyoruz.

Drawpile, Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir grafik ve resim düzenleme programı olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu programı rakiplerinden ayıran çok önemli bir özelliği var. Birden fazla katılımcının ortak çalışma yürütebilmesine olanak sağlaması onu projelerin gözbebeği haline getiriyor.

Resim düzenleme kategorisi her ne kadar Photoshop tarafından domine ediliyor olsa da ücretli olması sebebiyle birçok kullanıcı tarafından tercih edilmiyor. Drawpile bu noktada iyi bir alternatif olarak dikkatleri üzerine topluyor ve kullanıcılara hiçbir ödeme yapmadan grafiklerini ve resimlerini düzenleyebilme şansı veriyor. Özellikle aynı proje üzerinde çalışan kişiler Drawpile sayesinde eş zamanlı olarak çalışmalar yürütebilirler.

Programın ana penceresi mümkün olduğunca anlaşılır bir şekilde tasarlanmış. Daha önce bu tarz programlar kullanmış olanların hiçbir zorluk çekmeden işlerini tamamlayacaklarını düşünüyoruz. Ekranın üst tarafında araçlar, sağ tarafında ise ayarların yer aldığı bir panel bulunuyor. Tüm özelliklere erişim epey kolay.

Genel olarak sorunsuz bir kullanım deneyimi sunan Drawpile, bu kategoride kullanabilecekleri ücretsiz bir program arayışında olanların seveceği türden bir yapım.