Dreamfall: the Longest Journey Türkçe Yama

Dreamfall: the Longest Journey Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 857
  • DOSYA BOYUTU 0.95 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

Dreamfall: the Longest Journey Türkçe Yama, Dreamfall oyunu için OyunÇeviri ekibi tarafından hazırlanan Türkçe dil paketidir.

Türkçe dil desteğine sahip olan sayısı oldukça az durumdayken şüphesizki Türkçe olarak en sevdiğiniz oyunları oynamak çok daha fazla keyifli gelmektedir. OyunÇeviri ekibinin çevirisini yaptığı Dreamfall: the Longest Journey oyunu da bunlardan bir tanesi. Menüsünün, görevlerin ve oyun içinde geçen diyalogların tamamının yüzde 100 olarak Türkçe'ye çevrildiği oyunu artık çok daha zevkli oynayabilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu yama sayesinde oyunu daha önce oynamış olsanız bile tekrar oynamanızı tavsiye ederim. Fakat İngilizceniz yeterli seviyede ise ve daha önce oynadığınızda oyunun tüm hikayesini anlayabildiyseniz tekrar oynamanıza gerek yok.

Kurulum:

Bu Türkçe yamayı kurmadan önce oyunun ''Patch 1.64 US'' yamasını kurmanız gerekmektedir. Diğer versiyonlarda Türkçe yama sorun çıkartabiliyor. Eğer yamanın kurulum programı oyun klasörünü otomatik olarak bulamazsa, oyunu yüklediğiniz klasörü kendiniz elle seçebilirsiniz. Ayrıca otomatik olarak orijinal oyun dosyalarınızı yedekleyen yama sayesinde yamadan memnun kalmazsanız silerek oyunu eski haline döndürebilirsiniz. Yamanın kurulumunu tamamladıktan sonra oyunun ayarlarından altyazıları açmayı unutmayınız.