Drift Max Pro APK

Drift Max Pro APK

kullanıcı

Drift Max Pro APK, internetsiz araba yarışı oyunu. Gerçekçi yarış simülatörü Android telefonlar için ücretsiz!

Drift Max Pro APK, Türklerin de mobil platforma kaliteli oyunlar çıkardığı gösteren yapımlardan biri. Mobilde en çok oynanan drift yarış oyunlarından Drift Max’ın yenisinde grafikler ve oynanış daha da güzelleştirilmiş. 2021 yılında da yanlamaya devam ediyoruz. 10 sezon ve yüzlerce görevle dolu kariyer modu tamamlanmayı bekliyor. Yarışa hazırlanın!

Drift Max Pro APK İndir

Türk oyun geliştiricilerden Tiramisu’nun drift yarışı tutkunlarına özel hazırladığı Drift Max’ın yenisi Drift Max Pro APK Android oyunda modifiye edilebilir arabalardan oyun modlarına her şey dört dörtlük. Need For Speed kadar kapsamlı modifiye seçenekleri (boyamadan kapı ve kaporta üzeri etiketlere, jant modellerinden cam renklerine, tekerlek açılarından spoiler modellerine her şey mevcut) ve derin kariyer moduyla öne çıkan yarış oyununda 10 sezon geçiriyorsunuz.

Aracımızı iç ve dıştan gördüğümüz farklı kamera açıları sunan drift yarış oyununda tam 6 mod yer alıyor. Her gün farklı bir pistte yarıştığımız günün pisti yarışması, klasik drift, kuka devirme, profesyonellere özel kusursuz drift, slalom ve özgürce yanlayabildiğimiz serbest sürüş oynanabilir modlar arasında.

İnternet gerektirmeyen başka bir deyişle internetsiz oynanabilen yarış oyunun şu an için tek kötü yanı; buluta kayıt oluşturamaması. Oyunu silerseniz tüm oyun ilerlemeniz, satın alımlar uçup gidebilir.

Drift Max Pro APK Android oyun özellikleri:
  • Gerçek yarış simülatörü
  • Gerçekçi drift fizikleri
  • Yeni nesil grafikler
  • Tokyo, Japonya, New York Brooklyn Amerika, Kızıl Meydan Moskova Rusya gibi nefes kesici yerlerde drift yapın.
  • Her arabanın içini görebilir ve yarış arabanızı kokpitten sürebilirsiniz.
  • Asfaltta en hızlısı olun! Zaferi hedefleyin ve dünyanın her yerinden oyunculara ve arkadaşlarınıza karşı yarışarak gerçek bir efsane olun.
  • Uç yükseltmelerle yarış arabanızı oluşturun.