DUAL APK

DUAL APK

kullanıcı

DUAL APK, iki kişilik oyunlar arasında. 2 oyuncunun telefonlarını kullanarak ekran üzerinden birbirine ateş ettiği yerel multiplayer oyun.

DUAL APK, iki oyuncunun mobil cihazlarını kullanarak bir ekran üzerinden birbirlerine ateş ettiği yerel çok oyunculu oyundur. Düello, savunma ve yön değiştirme gibi farklı modlar sunan Android oyunu iki kişilik oyunlar oynamayı sevenler için tavsiyemizdir.

DUAL APK İndir

Ücretsiz bir oyun olan DUAL, eğlenceyi iki kişilik bir pakette sunuyor. Dolayısıyla başkasıyla oynamanız gereken bu oyunun bir diğer cihazda da kurulu olması gerekiyor. Sonrasında ise kolay vazgeçemeyeceğiniz bir eğlence başlıyor.

DUAL ile oynamış olduğunuz oyun, bugün dünya klasikleri olan Pong ve Breakout gibi oyunları andırıyor. Karşılıklı olarak dizmiş olduğunuz telefonlarla birlikte rakibinizle de burun buruna geldiğiniz için güçlü bir rekabet hissiyle de oynayacaksınız.

Oyunları sosyal aktivitelere çeviren projelerin arasında yer almayı hakkeden ve bunu mütevazi bir oyun tasarımıyla başaran DUAL, son derece minimalist bir oyun tarzı sunuyor.

Wi-Fi bağlantısı üzerinden rakip cihaza bağlanabilen oyun, Bluetooth teknolojisiyle 2 kişilik oyunlar oynamaya veya çok oyunculu oyunlara destekliyor. DUEL modunda rakibinizle kapışırken DEFEND modunda ise bir araya gelip saldırı dalgalarını birlikte savunabilirsiniz. Bu ikinci mod özellikle fazla rekabetten gerilen oyun severlerin hoşuna gidecektir.

DUAL APK Oyun Özellikleri

  • WiFi veya Bluetooth bağlantısıyla aynı cihaz üzerinden oynayın.
  • Klasik düelloda telefonunuzu eğin, mermilerden kaçının, ateş edin.
  • Orta alanı savunmak için birlikte çalışın.
  • Topu patlatarak, yatırarak ve bir ekrandan diğerine eğerek gol atın.
  • Farklı kişilerle oynayarak cihazınıza özel renk setlerinin kilidini açın.
  • İstatistikler, başarımlar ve skor tabloları

Oyunda yaşayabileceğiniz bazı sorunlara ilişkin çözümler:

  1. WiFi bağlantınızın açık ve hem sizin hem de karşı tarafın aynı WiFi ağında olduğundan emin olun. Aynı WiFi ağında olduğunuz halde birbirinizi bulamıyorsanız, Manual IP Discovery’i kullanın.
  2. Bluetooth ile sorunlar yaşıyorsanız her iki cihazı da Android cihaz ayarlarından eşleştirmeyi deneyin.
  3. Ekran boyutunuz beklenenden küçükse ölçün ve sıfırlama ekranından hem siz hem de karşı oyuncu için elle ayarlayın.