Duet Display

Duet Display

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 404
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rahul Dewan

Duet Display'i kullanarak iPhone ve iPad cihazlarımızı bilgisayarımıza ikinci ekran olarak kullanabiliyoruz.

Duet Display, iPhone ve iPad kullanıcılarının çalışma verimlerini artırmak üzere tasarlanmış bir uygulama. Bu faydalı uygulama sayesinde iPhone veya iPad'imizi Mac veya PC'miz için ikinci ekran olarak kullanabiliyoruz.

Uygulamanın çalışma karakteri son derece başarılı ve işlem esnasında herhangi bir soruna yol açmıyor. Aynı görevi gören bazı uygulamalarda lag sorunu ile karşılaşmıştık fakat Duet Display'de bu tarz bir problem ile karşılaşmıyoruz. Buna ek olarak uygulamanın saniyede 60 kare gibi bir oynatma hızı var. Bu da görüntülerin çok daha akıcı olmasını sağlıyor.

Duet Display'i kullanabilmek için uygulamayı yükledikten sonra cihazımızı kablo ile bilgisayara bağlamak gerekiyor. 30 pin veya lightning kablo arasında herhangi bir fark yok. Her versiyonla uyum içerisinde çalıştığını söyleyebilirim.

Duet Display Apple'ın eski mühendisleri tarafından müzisyenler, mühendisler ve tasarımcılar için özel olarak tasarlanmış.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen ve sorunsuz bir çalışma karakterine sahip olan Duet Display, bilgisayarına ekstra ekran eklemek isteyen kullanıcıların başvurabilecekleri mükemmel bir uygulama.