Duke Nukem Forever Türkçe Yama

Duke Nukem Forever Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,104
  • DOSYA BOYUTU 4.59 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

Duke Nukem Forever Türkçe Yama ile oyununuzu Türkçe hale getirebilirsiniz

Duke Nukem Forever Türkçe Yama eğer Duke Nukem Forever oyununu Türkçe olarak oynamak isterseniz kullanabileceğiniz bir Türkçe dil paketidir.

Gönüllü olarak oyun çevirileri yapan Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanan bir Türkçe yama olan Duke Nukem Forever Türkçe Yama sayesinde Duke Nukem serisinin son FPS oyununu daha rahat anlayabiliyoruz. Hatırlanacağı üzere Duke Nukem serisi ilk olarak 90'lı yıllarda yayınlanmış bir platform oyunu olarak ortaya çıkmıştı. 1996 yılında ise seri 3 boyut teknolojisi ile tanışmıştı ve FPS oyunlarının klasikleri arasına girmişti. Bu oyun o kadar çok beğenilmişti ki serinin hayranları devam oyununu senelerce merakla beklemişti. Aradan geçen 15 yılın ardından Duke Nukem Forever yayınlanmıştı ve oyun severlerin heyecanlı bekleyişleri son bulmuştu.

Duke Nukem Forever Türkçe Yama bize oyunun ara sahnelerindeki altyazıları, oyunun menülerini ve görevleri tamamen Türkçe olarak sunuyor ve oyunu daha iyi anlamamıza yardımcı oluyor. Yama kurulum esnasında orijinal oyun dosyalarınızı otomatik olarka yedeklemektedir ve olası uyumsuzluklarda yamayı kaldırdığınızda oyunu varsayılan ayarlarına döndürmektedir. Yamayı kurduktan sonra oyun içi ayarlardan altyazıları aktifleştirmeniz tavsiye edilir. İyi eğlenceler.