Dungeon Gems

Dungeon Gems

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 80
  • DOSYA BOYUTU 125.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Dungeon Gems, Gameloft'un Türkçe hazırladığı strateji ve rpg öğelerini de içeren bulmaca oyunu.

Dungeon Gems, Gameloft’un çoklu oyuncu desteği sunan strateji, rol yapma öğelerini harmanlayan tamamen Türkçe bulmaca oyunu ve mobilin yanı sıra Windows platformunda da karşımıza çıkıyor.

Windows tablet ve bilgisayarımıza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz oyunda savaşçı olarak ejderhaların yaşadığı zindanlara giriş yapıyoruz. Görevimiz yer yüzünde bir tane bile ejderha bırakmamak, ejderhaların kökünü kazımak. Birbirinden güçlü ve devasa ejderlerle başa çıkmak tabii ki de kolay değil. Her ne kadar savaşçılarımız özel güçlere sahip olsalar da ejderlerle kapışırken mutlaka yanımıza birini de almamız gerekiyor. Yanınızda sizinle savaşacak kişi arkadaşınız veya dünya genelinde bir oyuncu olabiliyor. Ancak müttefiğinizi seçerken sizinle aynı güçlere sahip olmasına dikkat etmelisiniz.

Oyunda savaşmak için aynı renkteki runikleri eşleştirmemiz kafi oluyor. Her eşleştirme sonunda savaşçımız saldırısını gerçekleştirmiş oluyor. Daha etkili saldırılar gerçekleştirmek için farklı renkteki runikleri bağlamamız gerekiyor. Ancak bunu yaptığımızda eylem puanlarımızdan harcıyoruz.