Duplicate File Lord

Duplicate File Lord

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 237
  • DOSYA BOYUTU 1.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Panos Kanellopoulos

Bilgisayarınızdaki disklerde yer alan birbirinin aynısı dosyaları bulmanızı ve düzenlemenizi sağlayan ücretsiz bir program.

Duplicate File Lord programı, bilgisayarında birbirinin aynısı binlerce dosya olanların kullanışlı bulacağına inandığım programlardan bir tanesi. Zira bu dosyaların organize edilmeleri ve bulunmaları, özellikle isimleri de birbirinden farklı ise oldukça zor olabiliyor. Arşivlerinizin daha kolay yönetilebilir olması için hazırlanmış olan Duplicate File Lord programı ile aynı olan dosyaları hemen bulabiliyor ve böylece dosyalarınızı temizleyebiliyorsunuz.

Kolayca alışacağınız basit bir arayüze sahip olan program aynı zamanda ücretsiz ve açık kaynak kodlu. Hızlı bir şekilde kopya dosya analizi yapabilen program sabit disklerinizi ya da çıkarılabilir disklerinizi okuyabiliyor. Manuel olarak ekleyebileceğiniz filtreler sayesinde sizin belirleyeceğiniz kurallara göre dosya araması yapıyor ve daha sonra aynı olan dosyaları listeliyor.

Eğer daha önceki bilgisayarlarınızdan yedekleme yaptıysanız ve aynı olan dosyaları ayıklamamk isterseniz de yine Duplicate File Lord'u kullanabilirsiniz.