Nero 2015 Classic

Nero 2015 Classic

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 60,149
  • DOSYA BOYUTU 432 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nero Inc.

Nero 2015 Classic programı sayesinde CD, DVD ve Blu-Ray yönetim işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.

Nero 2015 Classic, uzun yıllardır CD ve DVD medyaları yazdırma programlarıyla tanınan Nero tarafından yayınlanmış ve oldukça kolay bir kullanımı çok sayıda farklı özellikle birleştirebilen kaliteli bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Uygulamanın sahip olduğu bu özellikler geçmişte olduğu gibi sadece medya yazdırma üzerine şekillendirilmemiş ve bazı işe yarar ek işlevler de başarıyla kazandırılmış.

Tabii ki bildiğimiz klasik CD, DVD ve Blu-Ray kaydetme işlevi Nero 2015 Classic içerisinde mevcut. Bunun yanında elinizde bulunan disklerdeki verilerin riplenmesini de sağlayan program, film ve video içeriklerinin düzenlenmesi için çeşitli video düzenleme araçlarına da sahip. Böylece basit video işleme olanakları için diğer programları kullanmanıza gerek kalmıyor.

Program içerisinde Android ve iOS cihazlara direkt olarak elinizde bulunan video ve filmleri yayınlama imkanı bulunuyor ve böylece herhangi bir veri kopyalama işlemi yapmadan mobilden bilgisayarınızda bulunan videoları izleyebiliyorsunuz. Bunun yanında mobil cihazlarınızda bulunan video ve diğer görsel içerikleri bilgisayarınıza kopyalamadan direkt olarak disklere yazdırma olanağınız da mevcut.

Fotoğraf ve videolara işlenen GeoTag bilgilerinden faydalanarak bu içeriklerin hangi konumlarda çekildiklerini tespit edebilen program, daha sonra hepsini çekildikleri yere göre listeleyebiliyor ve kategorilendirebiliyor. Dolayısıyla bir disk yazma programının yanında multimedya yönetimi işlevlerine dair çok sayıda destek sunduğunu söyleyebilirim.

Çizilmiş diskler üzerindeki verileri kurtarabilmek için de kurtarma araçlarına sahip olan Nero 2015 Classic, disklerinize yazdırdığınız verilerin uzun bir süre güvenle saklanabilmesi için SecurDisc adı verilen bir yöntem kullanıyor ve bu yöntem sayesinde uzun yıllar herhangi bir sorun yaşamadan diskteki verileri korumak mümkün hale geliyor.