DVD Snapshot

DVD Snapshot

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 651
  • DOSYA BOYUTU 10.19 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GraphicRegion.com

DVD Snapshot, sahip olduğunuz DVD filmler üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde ekran görüntüleri alabileceğiniz kullanışlı bir programdır.

DVD Snapshot, bilgisayarınız üzerinde izlediğiniz DVD filmlerden ekran görüntüleri almak için kullanabileceğiniz ve farklı düzenleme seçeneklerine sahip olan kullanışlı bir programdır.

Filmleri izlerken tam olarak istediğiniz karenin ekran görüntüsünü alabilmek için filmi duraklatabilir veya doğrudan istediğiniz karenin yer aldığı süreye geçiş yapabilirsiniz.

Program kullanıcılara doğrudan DVD filmler üzerinden ekran görüntüsü almaya izin vermektedir. Bu sayede filmlerin istediğiniz noktasına giderek filmi dondurabilir ve alacağınız ekran görüntüsünü bilgisayarınız üzerine kaydedebilirsiniz.

Ayrıca isterseniz almış olduğunuz ekran görüntülerini doğrudan resim düzenleme programları yardımıyal açarak gerekli düzenleme işlemlerini de yapabilirsiniz. Tüm bunların dışında filmler üzerinde beğendiğiniz karelerin ekran görüntülerini alarak arkadaşlarınızla e-posta aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Bir nevi onlara filmin tanıtımını almış olduğunuz ekran görüntüleri yardımıyla yapabilirsiniz.

Sonuç olarak izlediğiniz DVD filmler üzerindeki sahnelere ait ekran görüntülerini alarak doğrudan bilgisayarınıza kaydedebileceğiniz oldukça basit ve kullanışlı bir program olan DVD Snapshot'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.