Eagle Simulator

Eagle Simulator

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 388
  • DOSYA BOYUTU 41.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gluten Free Games

Eagle Simulator vahşi doğada hayatta kalmaya çalışan bir kartalın kontrolünü üstlendiğimiz keyifli bir simülasyon oyunu.

Eagle Simulator'da vahşi doğada hayatta kalmaya çalışan bir kartalın kontrolünü ele alıyor ve amansız bir mücadeleye başlıyoruz.

Benzersiz bir vahşi yaşam simülasyon deneyimi sunan bu oyunu hem tabletlerimiz hem de akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabiliyoruz. Büyük ekran faktöründen dolayı tabletler üzerinde oynarsanız daha fazla keyif alacağınıza eminim.

Oyun kapsamlı bir içeriğe sahip. Kartalı başıboş bir şekilde uçurmak yerine epik mücadelelere girebiliyoruz. Doğal yaşamın kaçınılmaz bir gereği olarak sahibi olduğumuz yavru kartalları gelebilecek her türlü tehlikeye karşı korumalıyız.

Elbette tüm bu koruma içgüdüsünün sonuçlarına ek olarak yavrularımızı doyurmak için avlanmaya da çıkmalıyız. Doğada bulacağımız canlıları bebek kartalları beslemek için yuvamıza getirmeliyiz. Grafik olarak tatmin edici bir seviyede yer alan Eagle Simulator'da görev olan kontroller dokunmatik ekranlar için özel olarak tasarlanmış.

Simülasyon oyunları dikkatinizi çekiyorsa ve kategoride oynayabileceğiniz orijinal bir yapım arıyorsanız Eagle Simulator hoşunuza gidecektir.