EArt Video Cutter

EArt Video Cutter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 3,154
  • DOSYA BOYUTU 10.39 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici EArt Media Software

EArt Video Cutter, videolarınızı kesebileceğiniz, dönüştürebileceğiniz ve videolarınız üzerine 50'den fazla efekt ekleyebileceğiniz güçlü bir video düzenleme programıdır.

EArt Video Cutter, sabit diskiniz üzerinde yer alan farklı formattaki video dosyalarının istediğiniz bölümlerini kolayca kesebileceğiniz ve AVI, MPEG, WMV ve RM formatlarına dönüştürerek bilgisayarınıza kaydedebileceğiniz oldukça güçlü bir video kesme ve düzenleme programıdır.

Programın kullanıcı arayüzü oldukça şık ve sade bir şekilde tasarlanmıştır. Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından kolayca kullanılabilecek olan EArt Video Cutter ile düzenlemek istediğiniz video dosyalarını program içerisinde yer alan dosya yöneticisi yardımıyla program içerisine aktarabilirsiniz. Toplu dönüştürme ve sürükle bırak yöntemi program üzerinde desteklenmemektedir.

Kesme işlemini gerçekleştirmek için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Program içerisinde yer alan dahili medya oynatıcı üzerinde videoyu izlerken başlangıç ve bitiş noktalarını belirleyerek, videonun istediğiniz bölümünü kolayca kesebilirsiniz. Ardından videonun kesmiş olduğunuz bölümünü bilgisayarız üzerinde kaydetmek istediğiniz klasörü ve dosya formatını belirleyerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Sistem kaynaklarını yüksek miktarlarda kullanıyor diyebileceğim EArt Video Cutter, oldukça iyi bir tepki süresine ve işleme hızına sahiptir. Tüm bunların dışında videolar üzerinden kestiğiniz bölümlerin ses ve görüntü kalitesi oldukça kalitelidir.

Aynı zamanda düzenlemek istediğiniz videolar üzerine 50'den fazla efekt uygulamanıza da izin veren EArt Video Cutter'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ediyorum.