Easy Cut Studio

Easy Cut Studio

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,962
  • DOSYA BOYUTU 33.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici EasyCutStudio.com

Easy Cut Studio ile şekil ve yazıları kesebilirsiniz

Easy Cut Studio kullanıcılara herhangi bir TrueType veya OpenType yazıtipini kesme, SVG veya PDF kesme imkanı veren bir şekil kesme programı.

 Easy Cut Studio kullanıcılara yazıtiplerini ve dökümanlardaki şekilleri kesme imkanı vermenin yanısıra kişisel olarak hazırladığınız tasarımlarda yer alan şekil veya yazıları kesme konusunda da size yardımcı oluyor.

Easy Cut Studio'yu standart bir kesme programı olarak kullanmanın haricinde bir grafik editörü olarak da kullanabiliyorsunuz. Program zengin şekil düzenleme ve çizim araçlarıyla birlikte geliyor. Bu araçlar sayesinde kestiğiniz şekil veya yazıları tercihlerinize göre değiştirebiliyor, eklenti yapabiliyor ya da taamamen yeni şekil veya yazılar oluşturabiliyorsunuz. Eğer logo tasarlıyorsanız bu araçlar oldukça işinize yarayabilmekte.

Easy Cut Studio farklı dosya türlerini destekleyen bir program. Easy Cut Studio ile SVG, PDF, EPS, AI, WPC, DXF, PLT ve daha birçok popüler dosya formatını içeri aktararak üzerlerinde çalışabilirsiniz. Hazırladığınız çalışmaları SVG, JPG, PNG, TIFF, BMP, GIF ve FCM formatlarında dışa aktarabiliyorsunuz.

Katman tabanlı olarak çalışmayı destekleyen Easy Cut Studio farklı kesme makinalarını da destekliyor.