EasyComic

EasyComic

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 21,052
  • DOSYA BOYUTU 12.36 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lave Zhang

Bilgisayarınızda en kolay yoldan karikatür ve vektörel çizimler yapabileceğiniz ücretsiz bir araç.

EasyComic programı, bilgisayarınızda vektör tabanlı tasarımlar ve karikatürler hazırlamak istiyorsanız deneyebileceğiniz araçlar arasında yer alıyor. Karikatürlerin her nesilden insana hitap ettiğini düşünürseniz, aklınızdakileri insanlara aktarmak için en etkili yollardan birisi olduğunu farkedebilirsiniz. EasyComic bu işi amatörler için bile oldukça kolay hale getiriyor ve hiç zorlanmadan kendi illüstrasyonlarınızı yaratmanıza olanak tanıyor.

Hem ücretsiz olan, hem de oldukça kolay kullanılır bir arayüze sahip olan program, çizimleriniz için oldukça pratik araçlar sunuyor. Düz çizgi çekme, eğri çizgi çekme, yuvarlaklar, kareler, konuşma balonları ve pek çok diğer vektörel çizim aracını barındıran program, başka hiç bir ek araca ihtiyaç duymamanızı sağlıyor.

Çizimlerinizi yaparken, nesneleri gruplamanıza izin verirken, aynı zamanda konumlarını da kilitlemenize imkan tanıyor. Böylece çiziminizi değiştirirken bazı öğelerin sabit kalmasını sağlayabiliyorsunuz. Henüz karikatür dünyasına yeni giriyorsanız profesyonel yazılımlar yerine bu yazılımı güvenle kullanabilirsiniz.